Oferta Ebro

Wyprawy wędkarskie do Hiszpanii nad Rzekę Ebro do Polskiej Bazy Wędkarskiej Fishing Planet . Wyprawy wędkarskie na sumy, karpie oraz sandacze z Ebro .  Na miejscu oferujemy Wam także opiekę polskiego rezydenta oraz przewodnika wędkarskiego. 

Oferta standard – 300 EUR od osoby ( 150 eur płatne przy rezerwacji ) – zakwaterowanie, opieka polskiego rezydenta, łódź z silnikiem spalinowym, pełna informacja o łowisku, opieka polskojęzycznego rezydenta, pościel i ręczniki, dostęp do basenu, internet WiFi, dostęp do bazy (wędzarnia, grill, bar, TV satelitarna, stołówka, sklep wędkarski)

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w apartamentach z klimatyzacją. Apartamenty są położone blisko rzeki. Każdy apartament wyposażony jest w 3 oddzielne sypialnie 2 osobowe, pokój dzienny, aneks kuchenny oraz łazienkę i ubikację. Każdy apartament jest w pełni przystosowany do spania, spędzania w nim czasu oraz zrobienia wszystkich posiłków. Na terenie posesji znajduje się basen, dostępny tylko dla naszych Gości. Do dyspozycji naszych Gości na terenie bazy znajdują się wędzarnia, grill, bar, TV satelitarna, stołówka, sklep wędkarski.

Liczba osób : od 1 do max 18 osób.
Metoda łowienia: Sumy na przynęty naturalne (metody stacjonarne, spławikowe i gruntowe). Połowy karpiowe (metody karpiowe i spławikowe). Sumy i sandacze na spinning oraz na trolling.
Terminy zgłoszeń: zgłoszenia na co najmniej 14 dni przed planowanym wyjazdem.

Oferujemy (wliczone w cenę): 7 dni na miejscu, 6 pełnych dni łowienia, zakwaterowanie (7 noclegów) w apartamentach z klimatyzacją (każdy apartament wyposażony jest w 3 oddzielne sypialnie 2 osobowe, pokój dzienny, aneks kuchenny oraz łazienkę i ubikację), łodzie wędkarskie z silnikami spalinowymi 15 KM (jedna łódź na 3 osoby), pełna informacja o łowisku, opiekę polskojęzycznego rezydenta, pościel i ręczniki, dostęp do basenu, internet WiFi, dostęp do bazy (wędzarnia, grill, bar, TV satelitarna, stołówka, sklep wędkarski).

Nie wliczone w cenę: dojazd lub przelot na miejsce (oferujemy pomoc przy zakupie biletów lotniczych) oraz wyżywienie.

Opłaty dodatkowe

  • licencja – 12-13 eur
  • ubezpieczenie 1 eur za dzień
  • licencja parkowa COTO – 30 EUR osoba/tydzień.
  • obowiązkowe sprzątanie końcowe – 10 EUR osoba.
  • paliwo do łodzi, płatne według zużycia na miejscu.

Możliwość zamówienia posiłków – 20 EUR (śniadanie oraz obiadokolacja dla 1 osoby na 1 dzień)

Ewentualne wypożyczenie sprzętu wędkarskiego: wędka do połowu sumów lub karpi lub sandaczy – 5 EUR (1 szt. na 1 dzień).

Ewentualne wypożyczenie sprzętu biwakowego:

– łóżko ze śpiworem lub fotel ze śpiworem – 3 EUR (1 szt. na 1 dzień).

– namiot – 3 EUR (1 szt. na 1 dzień).

Sprzęt pływający

Do dyspozycji naszych Gości jest 12 szt. łodzi (jedna łódź na 3 osoby) przystosowanych do łowienia sumów i innych gatunków ryb. Łodzie wyposażone są w silniki spalinowe (głównie 15 KM). Dodatkowo na specjalne życzenie wypożyczamy łódź z silnikiem spalinowym 30 KM. Nasi przewodnicy poruszają się jednostką z silnikiem spalinowym 90 KM.

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail pawelfishing@gmail.com 

lub tel: Polska 504604302 / Irlandia +353894236439